Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelumme palvelee arkisin klo 9.00-16.00.
Sähköposti: woodio@woodio.fi
Puh: +358 50478 2944

Vieraile showroomillamme

Woodio Oy Showroom
Kaikukatu 2C (toinen kerros)
00530 Helsinki
Puh: +358 50478 2944

Showroomimme on avoinna vain ajanvarauksella. Voit varata ajan ottamalla yhteyttä asiakaspalveluumme  woodio@woodio.fi

Tuotanto

Woodio tuotanto
Hankasuontie 8
00390 Helsinki

Petro Lahtinen

Toimitusjohtaja, perustaja
+358 (0)50 5811 033
petro.lahtinen@woodio.fi

Terja Koskenoja

Tuotantojohtaja
+358 (0)40 582 8106
terja.koskenoja@woodio.fi

Else Maskonen

Business Controller
+358 (0)44 049 8243
else.maskonen@woodio.fi

Jenna Tikkanen

Markkinointijohtaja
+358 (0)50 336 7357
jenna.tikkanen@woodio.fi

Juha-Matti Luhtasaari

Myyntijohtaja
+358 (0)50 441 6382
juha-matti.luhtasaari@woodio.fi

Henna Lindberg

Asiakkuuspäällikkö
+358 (0)50 554 8511
henna.lindberg@woodio.fi

Natascha Wohlgemuth

Globaali myyntijohtaja
+358 (0)50 521 1220
natascha.wohlgemuth@woodio.fi

Haluatko jälleenmyyjäksi?

Liity Woodio -verkostoon

Etsimme jatkuvasti jälleenmyyjiä ja yhteistyökumppaneita, jotka ovat kiinnostuneita liittymään Woodio -verkostoon. Toivotamme tervetulleeksi kauppiaat ja ketjut, joilla on vahva kiinnostus muotoiluun, kylpyhuoneisiin ja kestäviin arvoihin. Olipa kauppasi vakiintunut kivijalka tai ketju, pian avautumassa oleva putiikki tai verkkokauppa, haluamme kuulla sinusta. 

Woodio Pro

Woodio Pro tukee arkkitehtejä, sisustussuunnittelijoita, urakoitsijoita ja rakentajia sekä yksityisten että kaupallisten sisätilojen projekteissa.

Tilaa värimallit

Woodio -värivalikoima sisältää 10 kaunista väriä. Tutustu värimalleihimme ja tilaa mallipalasetti seuraavaan suunnitteluprojektisi inspiraatioksi.

Tutustu mediapankkiin

Oletko toimittaja? Voit ladata mediapankistamme painokelpoisia valokuvia ja materiaaleja käyttöösi.